Dostawca przekładni planetarnych - z bezkonkurencyjną ofertą zapoznasz się na https://ultrarobotics.pl.

Coraz powszechniejsze zastosowanie robotyki w najróżniejszych sferach przemysłu oraz automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych, narzuca poszukiwanie efektywnych rozwiązań z obszaru sterowania i układów napędowych. Warszawska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując między innymi precyzyjne układy napędowe i sterowniki serwo od uznanych globalnych producentów.

Co oferuje Ultra Robotics? Produkty ELMO Motion Control i Positec

Działająca od przeszło dekady na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą przekładni falowych i planetarnych, silników elektrycznych DC, a także motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych) wytwarzanych z najwyższej klasy materiałów przez uznanych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty marki Harmonic Drive, dostarczającej precyzyjne kompaktowe serwonapędy szczycące się rewelacyjną niezawodnością oraz żywotnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie są stosowane m.in. w produkcji frezarek, robotów przemysłowych czy sprzętu medycznego, a z racji możliwości ich użycia w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich też w kriogenice, lotnictwie oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, znaną z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką przepustowością, szeroką obsługą informacji zwrotnych i wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci, a ich sprawność utrzymuje się na pułapie 99% także przy najmniejszych wymiarach. Natomiast jej napędy serwo z linii GOLD świetnie pracują w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od -40 do +70 °C, znacznej wilgotności (nawet do 90-95%), a także przy narażeniu na intensywne wibracje i wstrząsy mechaniczne.

Polska firma Ultra Robotics oferuje również rozwiązania od Eisele Antriebstechnik GmbH, Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp i Positec.

Siedziba firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]