Kolczyki dla dziewczynek znajdziesz na http://tinyurl.com/ybjennq7.

Mimo że wiele mam sceptycznie spogląda na kolczyki dla dzieci, to odpowiednio przeprowadzony zabieg przekłucia uszu nie jest związany z żadnym niebezpieczeństwem. Dzieci kochają biżuterię, zaś kolczyki będą dla nich z całą pewnością powodem do radości. Dobrze również wspomnieć o różnorodności wzorów ozdób dla dzieci – są wśród nich modele przywodzące na myśl kolczyki dla ich mam, jak i te ozdobione postaciami z najpopularniejszych bajek. Warto więc pożegnać obawy – jeżeli nasza pociecha lubi nosić kolczyki – warto umożliwić jej to i znaleźć odpowiednie dla niej kolczyki dla dzieci.

Kolczyki dla dziewczynek – odpowiedni wiek

Decydując się na zakup kolczyków dla dziewczynek, należy bezwzględnie wiedzieć o tym, że u małych dziewczynek piercing może skutkować poważnymi kłopotami. Przekłute uszy trudno się zabliźniają, zaś ich czyszczenie może stać się dla dziecka bardzo bolesne. Takich problemów nie unikniemy nawet kupując antybakteryjne kolczyki dla dziewczynek. Z tego względu słusznie postąpimy przekłuwając uszy dziewczynce, która sama tego chce i ma ukończone co najmniej 7 lat.

Na co uważać przy wyborze kolczyków dla dziewczynek?

Przede wszystkim powinniśmy wiedzieć, że organizm malucha gorzej radzi sobie z infekcjami, które niestety za każdym razem mogą pojawić się przy przekłuwaniu uszu. Dlatego kupując kolczyki dla dziewczynek należy wybierać kolczyki antybakteryjne – między innymi te zrobione ze srebra. Przed zakupem powinniśmy również sprawdzić, jakie kolczyki dla dzieci znajdziemy w sklepach – najszerszą ofertę mają sklepy online.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]