Potrzebujesz kolczyków kwiatuszków? Skieruj się na ten adres.

Od stuleci jeden z ukochanych motywów, z którego jubilerzy czerpią inspirację, to kwiaty i ogólnie otaczające nas rośliny. Przyczyn tego jest sporo. Wśród najważniejszych wspomnieć należy bezapelacyjnie ogromne zróżnicowanie tego rodzaju wzorów, które sprawia, iż błyskotki z kwiatami noszą zarówno przez dorosłe kobiety, jak i kilkuletnie dziewczynki. Nie możemy zapominać również o atrakcyjnym designie, którym częstokroć cechują się kolczyki kwiatki oraz inna biżuteria inspirowana florystycznymi wzorami – albowiem ona wyśmienicie pasuje zarówno do luksusowych, wieczorowych kreacji, jak i stylizacji casualowych. Jak zatem dobrać kolczyki kwiatki, aby wspaniale wyglądać?

Kolczyki kwiatki – wzbogacone drogimi kamieniami bądź emaliowane

Kolczyki kwiatuszki mogą być naprawdę fantastycznym dopełnieniem każdej kreacji – w wielu przypadkach stają się wręcz najbardziej wyrazistym jej dodatkiem. By tak się jednak stało, muszą być poprawnie dopasowane do danej stylizacji. Jeżeli idzie o kreacje wieczorowe bądź te ubierane na formalne wydarzenia, najodpowiedniejszym wyborem do nich okażą się niewątpliwie kolczyki kwiatki ubogacone drogimi kamieniami bądź kryształkami Swarovskiego. Kolczyki emaliowane będą zaś wyglądać lepiej przy mniej uroczystych, casualowych stylizacjach. Zwróćmy także uwagę na rodzaj ich zapięcia – kolczyki z motywami kwiatowymi zwykle zakłada się na sztyfty. Odrębną kategorię stanowią kolczyki tworzone z dotychczas sporadycznie używanych w branży jubilerskiej materiałów, jak przykładowo tworzywa sztuczne, drewno bądź ceramika.

Nie tylko kolczyki kwiatki. Pozostałe wzory florystyczne

Pozostając wciąż w kręgu kolczyków kwiatuszków, powinno się wspomnieć o tym, że kwiaty to nie jedyny motyw florystyczny, który zaskarbił sobie uznanie złotników oraz ich klientów. Ogromną popularnością cieszą się także wzory bazowane na sylwetce liści oraz pnączy. Nieco mniej popularne – choć możemy kupić je u jubilerów – to kolczyki inspirowane kształtem owoców bądź kompletnych roślinnych sylwetek.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]