Szukasz sklepu jubilerskiego Kraków? Koniecznie powinieneś skierować się na obraczki.net.pl.

Wraz z ożywieniem rynku i rozpowszechnieniem się dostępu do internetu, zmieniliśmy też nasze zwyczaje związane z dokonywaniem zakupów. Teraz coraz częściej wykorzystujemy możliwość zakupów w sieci. I choć w internecie można wyszukać niemal wszystko, wciąż wiele produktów powinno się nabywać w tradycyjnych sklepach. Biżuteria jest jedną z nich.

Sklep jubilerski – tu otrzymasz wskazówki od specjalisty

Zakup złotej broszki, pierścionka lub wisiorka łączy się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Dlatego, żeby być pewnym, że biżuteria spełni wszystkie nasze wymagania, powinniśmy przyjrzeć się jej osobiście w sklepie jubilerskim. Jest wiele argumentów, które uzasadniają takie działanie. W czasie wizyty w sklepie jubilerskim, szczególnie jeśli zamierzamy nabyć pierścionek zaręczynowy lub obrączki, mamy okazję nałożyć biżuterię i przekonać się jak faktycznie będzie ona wyglądać na naszym palcu. Jeśli zaś zauważymy wzór pierścionka trafiający w nasz gust, ale okaże się on zbyt ciasny albo zbyt luźny, złotnik na naszą prośbę dopasuje go do stosownego obwodu albo wykona nowy. Kolejną zaletą kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania fachowej wskazówki jubilera. Pokaże on popularne trendy we wzornictwie, poradzi nam jak dopasować właściwy kruszec, podpowie które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej cery, a osobom kupującym biżuterię na prezent podpowie, co teraz daje się na chrzest, imieniny czy ślub.

Jakie usługi oferuje świadczy złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich dzieł, ale również pełnią inne usługi. Nadrzędną z nich jest renowacja popsutej biżuterii. Jeżeli zerwał się nam naszyjnik bądź wypadł kryształek z kolczyka, jubiler szybko i perfekcyjnie zreperuje go w swojej pracowni. Jeśli odziedziczymy biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał inny rozmiar palca, jubiler zmieni obwód takiego pierścionka. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje również na zawieszce czy pierścionku podziękowania, datę, gratulacje albo inny znaczący dla nas cytat. Natomiast jeśli chcemy podarować komuś oryginalny upominek, ewentualnie mamy własny pomysł na zawieszkę czy też pierścionek, możemy zlecić jubilerowi stworzenie biżuterii według naszego projektu. A jeżeli w szkatułce mamy zniszczoną albo niepotrzebną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie funkcjonuje skup złota.

Siedziba firmy:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]