Chęć noszenia pięknej biżuterii nie jest obca większości kobiet już od antyku. Dawniej miała przede wszystkim świadczyć o przynależności grupowej, dziś to ładna ozdoba. Ciekawe akcesoria znajdziesz na stronie internetowej bizuteriazkamieniami.pl.

Wieczorowa biżuteria z kamieniami – jak zabłyszczeć na imprezie?

Na specjalne okazje kobiety kupują modną garderobę, a włosy czeszą w salonie fryzjerskim. Warto mieć również stylową biżuterię, która przyciągnie uwagę innych osób.Do stalowych i ciemnobrązowych kreacji warto założyć srebrny wisiorek lub kolczyki z kryształkami Swarovskiego. Ich kolor rozświetli twarz. Pasuje też do ubrań w wyrazistych odcieniach. Klasyczny styl zapewnią kolczyki z onyksem czy dodatki z granatem.Bez względu na to, jaką biżuterię wybierzemy,kluczowe jest to, żeby czuć się swobodnie.

Biżuteria do szkoły i pracy – nie za dużo, nie za mało?

Biżuteria codzienna powinna być niebyt rzucająca się w oczy. W pracy lepiej nie nosić zbyt ciężkich broszek czy pierścionków. Nie przesadźmy także z ilością dodatków – w końcu nie chcemy być jak bożonarodzeniowe drzewko. Odpowiednie będą np. kolczyki na sztyftach.