Chcesz zamówić kolczyki? Kliknij tutaj.

Srebro to najbardziej lubiany przez producentów biżuterii surowiec. Nie powinno to jednak zaskakiwać, bo rzeczywiście ma sporo dobrych stron. Koszty jego zakupu są dużo niższe niż żółtego kruszcu, a jest kruszcem szlachetnym, zatem nie rdzewieje i latami nie traci swoich zalet. Srebrne kolczyki są też lubiane z uwagi na bezpieczeństwo ich używania – bardzo minimalizują wszak niebezpieczeństwo pojawienia się zakażeń. Jako że są bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem dla poszukujących niestarzejącej się oraz wytrzymałej biżuterii, warto napisać kilka słów o tym, w jakich miejscach je nabyć i jak troszczyć się o srebrne kolczyki.

Srebrne kolczyki – w jakim sklepie?

Wyobraźnia designerów srebrnych kolczyków nie zna granic. Wśród nich wszyscy wyszukamy propozycje dla siebie – zarówno zwolennicy sprawdzonych pomysłów, jak i kobiety, które lubią raczej niebanalne projekty. Przed kupnem konkretnych kolczyków dobrze więc sprawdzić, co proponują nam różni producenci. Trafionym wyjściem z całą pewnością okaże się kupno online – tym bardziej, jeśli zamierzamy wybrać oryginalne wzory srebrnych kolczyków.

Czyszczenie srebrnych kolczyków

Mimo wielu zalet, srebro ma pewne słabsze strony. Najważniejszy jest fakt, iż srebrne kolczyki po kilku latach czernieją. Łatwo do tego nie dopuścić często myjąc je odpowiednimi preparatami oraz trzymając w zamkniętych pudełkach. Pod żadnym pozorem nie wykorzystujmy jednak do ich czyszczenia detergentów, gdyż potrafią zniszczyć ich powierzchnię.