Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Noszenie unikalnej biżuterii ceni sobie chyba każda z kobiet. W każdej sytuacji przyjemnie jest mieć odznaczający się element biżuterii. Co więcej chciałoby się by było to coś, czego nikt jeszcze nie miał okazji zobaczyć. Niestety możliwość kupowania takiej ilości biżuterii nie każdej z nas jest dostępna. Dobrą radą jest zatem nabywanie wisiorków. Wisiorki to niedrogi sposób by za każdym razem zaprezentować coś innego.

Łańcuszek do wisiorka

W zależności od wybranej przez Ciebie długości łańcuszka wisiorek możesz mieć blisko przy szyi, albo nisko na dekolcie. Wpływa to oczywiście na to, jak biżuteria prezentuje się w całości.

Uwagę warto zwrócić również na szerokość dobieranego łańcuszka oraz tworzywo, z którego go zrobiono. Nasz wybór może paść na łańcuszek srebrny, albo też złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej oryginalności Twojej biżuterii może przysporzyć wymyślny kształt samego wisiorka. Można dostać je w formie klasycznej (owalu, łzy, kwadratu etc), ale również imitujące zwierzęta, przypominające przedmioty codziennego użytku, a nawet z bajkowymi postaciami.

Duży wybór jest także jeśli chodzi o tworzywie wykonania wisiorków. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków ze słota, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]