Jeśli jesteś zainteresowany Flobo - robotem do obsługi należności, koniecznie zajrzyj tutaj.

Właściciele przedsiębiorstw cały czas szukają narzędzi, które pozwolą im w prosty sposób obniżyć wydatki na działalność, a zarazem zredukować czas poświęcony na obsługę części procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie przelewów, ale również automatyzuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczna obsługa należności – nie tylko dla ogromnych przedsiębiorstw

Automatyczne księgowanie faktur za pomocą aplikacji Flobo możliwe jest za sprawą integracji tego narzędzia z oprogramowaniem finansowo–księgowym i rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie informacje o wystawionych fakturach, a później obserwuje czy przyszły wpłaty od kontrahentów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, pozwala aplikacji na rozpoznanie konkretnych płatników, gdyż każdy z nich posiada przypisany indywidualny numer rachunku bankowego, na który przelewa należności. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z czasochłonnego obowiązku ręcznego księgowania płatności, co pozwala mu skoncentrować się na wykonywaniu innych istotnych dla powodzenia firmy działań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności spełni oczekiwania nie tylko dużych firm, ale także i tych niewielkich, które każdego miesiąca wystawiają mniej więcej 100 faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną użyteczną funkcją, nadzwyczaj przydatną dla tych właścicieli firm, którzy regularnie borykają się z unikającymi opłat kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji należności.

Aplikacja do automatycznego księgowania przelewów dla biur podróży, podmiotów usługowych i domów wypoczynkowych

Nie wiesz czy robot Flobo to pomocna usługa dla firmy, którą prowadzisz? Flobo proponuje kilka modeli automatycznej obsługi należności, pośród których znajdziesz tę, która idealnie zaspokoi Twoje wymagania. Ten robot bez trudu obsługuje przelewy z tytułu abonamentów, tym samym rewelacyjnie sprawdzi się w szkołach niepublicznych lub językowych, czy wszędzie tam, gdzie płaci się czesne. Z Flobo skorzystać mogą również pensjonaty, hotele, a nawet biura turystyczne – aplikacja obsłuży płatności od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z firmami oferującymi przeróżne usługi? Gdy pomiot za zrealizowanie usługi żąda wcześniejszej opłaty, Flobo będzie monitorować wpłaty do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]