Na domin-krakow.pl znajdziesz pełną ofertę kursu rysunku dla dorosłych Kraków.

Uwielbiasz rysować i chcesz opanować nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i pragniesz dostać się egzamin na Wydział Sztuki na Akademii Sztuk Pięknych? Zgłoś się na wszechstronny kurs rysunku, który pomoże Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse w walce o indeks wymarzonej uczelni w kraju, a nawet za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują przyjazną atmosferę oraz najlepsze rezultaty nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej codziennie pracowni, jak również porad online.

Dla kogo dedykowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał z myślą o entuzjastach, którzy pragną dostać się na artystyczne kierunki studiów, takie jak grafika lub malarstwo. Na kursy tego typu zapisują się także osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, digital designem czy projektowaniem wnętrz. Wspaniałym pomysłem na spędzenie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które pozwalają na opanowanie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku to również kurs rysunku architektonicznego, digital painting, kurs przygotowujący na ASP oraz rysunek dla młodzieży 13-16. Każdy odkryje warsztaty dopasowane do swoich zainteresowań.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – czy warto wziąć w nim udział?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może pragniesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala kształtować zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co na pewno zaowocuje za kilka lat. Kursy prowadzone są w domowej atmosferze, a kompetentni pedagodzy nie tylko doradzają, ale również inspirują. Zapisz się na kurs rysunku!

Siedziba firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]