Tu znajdziesz aktualną ofertę warsztatów kulinarnych dla dzieci.

Dzieci lubią brać udział w gotowaniu – dekorować wypieki bądź wybierać i przynosić składniki. Chcesz rozwinąć fascynację Twojego malucha? Sprawdź kursy gotowania dla dzieci. Z tego wpisu dowiesz się, jak przebiegają takie zajęcia.

Kurs gotowania dla dzieci – czy warto wysłać na niego dziecko?

Warsztaty kulinarne dla dzieci są przeznaczone dla pociech w wieku od 6-10 lat. W trakcie kursu dzieci nie tylko zyskują pożyteczne umiejętności, ale też kształtują swoją pomysłowość oraz uczą się niezależności. A jednocześnie wspaniale się bawią. Dobieranie i mieszanie ingredientów, komponowanie ulubionych smaków i nauka prostych przepisów – całość sprawia, iż dzieci z zapałem eksperymentują i stają się bardziej świadome w kuchni. Dzieci poznają dodatkowo zasady, jakie stosuje się w kuchni, co korzystnie wpływa na ich bezpieczeństwo w trakcie kucharzenia. W warsztatach asystują także rodzice, jest to tym samym znakomita okazja do spędzenia czasu wspólnie z potomkiem. Opiekunowie mogą obserwować kulinarne wysiłki swoich dzieci, a potem posmakować tego, co upichciły.

Warsztaty kulinarne dla dzieci z zawodowym szefem kuchni

Spotkania trwają trzy godziny zegarowe i organizowane są w Krakowie. W czasie warsztatów dzieci przygotowują danie główne i deser. Mali entuzjaści kuchennego rzemiosła mogą wybrać przysmaki kuchni włoskiej – ugotować pyszny makaron na słono lub słodko, ewentualnie spróbować swoich sił w pieczeniu ozdobionej świeżymi składnikami, aromatycznej pizzy. W trakcie warsztatów dzieci przygotowują też wyśmienity deser – mus z polewą owocową i mascarpone. Lekcja poprzez uczestnictwo w zabawie to najlepsza metoda za gospodarowanie wolnego czasu, a własnoręczne przyrządzanie ukochanych posiłków przynosi pociechom dużo szczęścia. Nawet bardzo przekorny maluch będzie z zaangażowaniem przykładać się do przyrządzania idealnej pizzy lub ozdabiania tortu. Warsztaty kulinarne dla dzieci organizuje wykwalifikowany szef kuchni, który ma wieloletnią praktykę oraz wspaniały kontakt z maluchami.

Siedziba firmy:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]