Modelowanie 3D. Uzyskaj więcej informacji na domin-krakow.pl.

Świat rysunku cały czas przechodzi zmiany i coraz częściej artyści odchodzą od tradycyjnych technik preferując wykonywanie swoich prac wyłącznie w tzw. digitalu. Dostępne aplikacje graficzne dają artystom nie tylko wolność sporządzania dzieł 2D, ale również modelowania obiektów 3D. Zapoczątkowanie nauki modelowania 3D nie wiąże się obecnie wielkimi kosztami – można przecież pobrać program Blender, który daje wiele możliwości tworzenia obrazów 3D i animacji, a który przy tym jest całkowicie bezpłatny.

Kursy Blender 3D polecamy w małych grupach

Obsługi dowolnego oprogramowania można nauczyć się samemu, niemniej jednak proces ten ciągnie się wtedy dłużej i nieraz bywa niezmiernie irytujący. Z tego też powodu partycypacja w kursie modelowania 3D przyniesie dużo korzyści głównie osobom, które dopiero poznają Blender. Oswajanie się z poszczególnymi funkcjami oraz narzędziami bądź nanoszenie rozmaitych tekstur i efektów świetlnych na modelowany przedmiot będzie łatwiejsze, jeżeli odbywać się będzie pod okiem znającego program nauczyciela. Dydaktyk na bieżąco dokonuje korekty projektów wykonywanych przez uczestnika kursu zwracając uwagę na elementy, które wymagają dopracowania i podpowiadając ku temu odpowiednie drogi. Jak w przypadku każdego kursu dobrze jest, żeby odbywał się on w jak najmniej licznych grupach, co da instruktorowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność ceniona w w branży gier komputerowych i projektowej

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest współcześnie umiejętnością pożądaną i cenioną w szczególności w branży filmowej, gier komputerowych i projektowej. Poznanie oprogramowania Blender 3D daje więc wiele nowych możliwości zawodowych. W trakcie kursu można stworzyć pierwsze profesjonalne dzieła, które później można śmiało dodać do swojego portfolio. Nie oznacza to jednakże, iż kursy modelowania 3D kierowane są tylko do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w branży gier wideo i łączą z tym swoją przyszłość zawodową. Duża liczba uczestników tego rodzaju warsztatów to po prostu pasjonaci 3D oraz artyści, którzy pragną spróbować nowych form ekspresji bądź rozwinąć swoje obecne umiejętności.

Siedziba firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]