Na https://www.fotografsv.pl/zdjecia-360-stopni-na-facebooka/ zlecisz przygotowanie panoram 360 Google profesjonalistom.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne to bardzo popularna i stosunkowo nowa forma przedstawiania wnętrz zakładów pracy czy lokali gastronomicznych. Głównie spotykamy je przeglądając Google Street View lub wizytówki Google Moja Firma, ale również natrafiamy na nie na najczęściej używanym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Pozwala on na zamieszczanie na profilu firmy takiego sferycznego zdjęcia. Jak więc możesz użyć zdjęcia panoramiczne do promowania Twojej marki na Facebooku? Wskazówki prezentujemy w dalszej części tekstu.

Czym charakteryzują się panoramy 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, na które możemy patrzeć pod każdym kątem. Dowolne obracanie zdjęcia daje odczucie realnej obecności w oglądanym miejscu. Zdjęcia 360 stopni na Facebooku umożliwiają obejrzenie budynku, lokalu czy nieruchomości poprzez wybór kierunku, w którym patrzymy. Fotografie tego rodzaju wykonuje się z pomocą specjalnych aparatów i aplikacji. Dla odbiorców jedyne co odróżnia je od zwykłych fotografii cyfrowych jest sposobność kliknięcia na takie zdjęcie kursorem, a następnie manipulacja nim w każdym kierunku.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne – wyróżnij swoją firmę

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to wspaniała metoda na promowanie własnej firmy bądź biznesu. Zdjęcia 360 stopni dają szerokie możliwości zaprezentowania wnętrza hotelu, biura albo lokalu usługowego. Taka forma zdjęć jest dużo bardziej przyciągająca i pozwala wnikliwie poznać oglądane punktem. Publikacja zdjęć 360 stopni na Facebooku będzie pozytywnie oddziaływać na postrzeganie naszego biznesu przez klienta oraz podniesie jego ufność do usług przez nas świadczonych, co zaowocuje dużo wyższym prawdopodobieństwem, iż z nich skorzysta.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne warto udostępnić na Facebooku głównie gdy prowadzimy biznes, który bazuje na komfortowych wnętrzach (jak przykładowo sale konferencyjne czy hotel), ale też jeśli pragniemy przybliżyć naszym klientom miejsce, w którym funkcjonujemy czy też zachęcić zainteresowane osoby, aby odpowiedzieli na nasze ogłoszenie rekrutacyjne.

Wykonanie panoram 360 stopni zleć profesjonaliście!

Wykonanie panoramy sferycznej, chociaż teoretycznie można zrealizować samodzielnie, jednakże do celów biznesowych rekomenduje się wybrać wykwalifikowanego fotografa, który zajmuje się zawodowo tematyką interaktywnych fotografii. Dlaczego to najlepsze rozwiązanie? Powierzenie tego zadania wykwalifikowanemu fotografowi daje pewność stworzenia dobrych jakościowo fotografii, które prócz tego będą bardziej interesujące dla widza. Sama usługa nie jest również droga czy trudno dostępna. Fotografów rekomendowanych przez Google do opracowania panoram sferycznych znajdziemy na stronie Google Moja firma — Street View. Na spisie tym znajdują się wyłącznie Ci specjaliści, którzy sprostali wysokim wymaganiom jakościowym Google oraz zamieścili określoną ilość prawidłowych zdjęć 360 stopni.

Siedziba firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]