Tu poznasz aktualną ofertę wypraw górskich dla początkujących.

Kochasz kop adrenaliny i ekstremalne dyscypliny sportu? Jeżeli jesteś wymagającym turystą ceniącym pewne i rzetelnie opracowane eskapady w towarzystwie doświadczonych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawym wydaniu

Przygotowujemy trekkingi, które prowadzą na łańcuchy górskie niemal każdego kontynentu. Oferta adresowana jest do sympatyków górskiej turystyki, zarówno przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które uwielbiają aktywny wypoczynek i posiadają umiarkowane doświadczenie w analogicznych ekspedycjach. Żeby partycypować w wyprawie nieodzowny jest zadowalający stan zdrowia, jak również świetna kondycja fizyczna. Planowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na trzy typy o różnym szczeblu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające i o poziomie umiarkowanym. Ostatni rodzaj to oferta dla podróżnych sprawnych fizycznie, które posiadają już doświadczenie w wyprawach na wierzchołki gór leżących wyżej niż 4 km nad poziomem morza. Najwyższym poziomem skomplikowania charakteryzują się trasy bardzo wymagające, które przeznaczone są dla osób o znacznej wytrzymałości i szerokich umiejętnościach.

Z jakiego powodu warto postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają silne doznania. Pozwalają przy tym zrealizować pragnienia i poznać swoje reakcje w ciężkich sytuacjach. Exploruj.pl zatrudnia kompetentnych przewodników oraz liderów, którzy nie tylko poznali na wskroś naturę górskiego terenu, ale też ochoczo dzielą się swoim doświadczeniem z uczestnikami wyprawy. Są oni też w stanie zminimalizować potencjalne ryzyko w skomplikowanych sytuacjach. W ofercie Exploruj.pl znajdziesz wyprawy m.in. w Alpy, Dolomity czy na pasmo Pirin.

Siedziba firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]