Jeśli potrzebujesz akcesoriów do jazdy konnej, powinieneś odwiedzić ten adres.

Internetowe sklepy z akcesoriami jeździeckimi cieszą się coraz większą popularnością, gdyż oferują szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach. Jednym z prężnie działających sklepów online jest Horse-Trade.pl. Jakie artykuły posiada w ofercie?

Akcesoria do jazdy konnej – internetowy sklep jeździecki

Sklep dla koni online Horse-Trade.pl oferuje zarówno produkty przeznaczone dla koni, jak i artykuły jeździeckie. Firma mieści się w Krakowie, a oprócz sprzedaży online, spółka prowadzi również sklep tradycyjny. Wśród szerokiej oferty szczególną uwagę warto zwrócić na profesjonalną odzież dla jeźdźców – ocieplane legginsy, bryczesy, kaski i toczki, kurtki, ostrogi, obuwie, rękawiczki jeździeckie, czapsy czy koszulki. W ofercie dostępne są też derki, siodła, ochraniacze, owijki, wędzidła, wodze, czapraki oraz wiele innych produktów przeznaczonych dla koni. Warto także wymienić artykuły do pielęgnacji ogona i grzywy – najwyższej jakości szczotki, grzebienie, a także profesjonalne preparaty.

Sklep dla koni online – czy warto skorzystać z jego usług?

Sklep dla koni Horse-Trade.pl zapewnia swoim klientom nie tylko wysokiej jakości akcesoria do jazdy konnej, ale posiada w sprzedaży również produkty wyspecjalizowane, które trudno jest znaleźć w stacjonarnych sklepach sportowych. Zwolennicy jazdy konnej znajdą tutaj m.in specjalistyczne pasze, elektrolity, witaminy i suplementy dla koni, dzięki którym zadbamy o zdrowie zwierząt, wspomagając układ pokarmowy, oddechowy oraz odporność. W ofercie dostępne są również minerały i witaminy na kopyta i sierść, a także smakołyki.

Siedziba firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]