Kapsułki A Modo Mio znajdziesz na cafessima.pl.

Przedsiębiorstw produkujących kawę są setki, jednakże Lavazza wciąż mieści się na liście tych najbardziej rozpoznawalnych. Nieliczne osoby wiedzą, że początek marki Lavazza sięga ostatniego dziesięciolecia XIX stulecia w Turynie. Wtedy to Luigi Lavazza za ekwiwalent około 20$ kupił nieduży obiekt handlowy, gdzie przetwarzano ziarna kawy oraz przygotowywano ich oryginalne mieszanki. Błyskawicznie zdobyły one serca mieszkańców miasta. Wiek później firma Lavazza wciąż zachwyca smakiem swoich mieszanek, ustanawiając standardy również w zakresie kapsułek z kawą.

Zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio

Ekspresy do kawy w kapsułkach z linii Lavazza A Modo Mio są dzisiaj jednymi z najbardziej rozchwytywanych. Używane są one zarówno w wielkich biurach, jak w domowych kuchniach. Z ich pomocą przyrządzanie smacznej, aromatycznej kawy zajmuje wręcz kilkanaście sekund. Posiadacze ekspresów do kawy Lavazza nie muszą aczkolwiek używać wyłącznie z kapsułek wytwarzanych przez tę firmę. Obecnie w sklepach spotkać można wiele zamienników kawy w kapsułkach w systemie Lavazza A Modo Mio. Nieraz są one nieco tańsze, ale wciąż charakteryzuje je intensywny smak.

Zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio – mieszanki arabiki i robusty

Mnóstwo zamienników kapsułek do ekspresów Lavazza A Modo Mio znajdziemy w ofercie Italian Coffee, firmy która też wywodzi się z Włoch i zajmuje się sprzedażą kaw w kapsułkach do szeregu modnych urządzeń tego rodzaju. Wytwarza ona zarówno kawy będące mieszanką robusty z arabiką (Intenso Gola lub Vigoroso Ira), niesamowitą kompozycją samej arabiki (Venezia), jak i napoje o smaku czekolady (Mokaccino), kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng) czy orzecha laskowego (Caffè e Nocciola).

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]