Znajdź blachę na rąbek stojący.

Blachy na rąbek to coraz częściej stosowany typ pokrycia dachowego. Jakie cechy odróżniają ją od innych pokryć dachowych? Czemu opłaca się w nie zainwestować? Opisujemy blachy na rąbek i możliwości ich wykorzystania.

Panele dachowe na rąbek – do różnorodnych stylów architektonicznych

Blachy na rąbek idealnie łączą funkcjonalność z walorami estetycznymi, z tej przyczyny zyskują coraz większe uznanie. Wytrzymałą i pięknie prezentującą się blachę na rąbek stojący wykorzystuje się zarówno w przypadku nieruchomości, w których niezbędna jest zmiana pokrycia dachowego, jak i nowoczesnych budowlach. Ten materiał wykończeniowy może być użyty na dachach płaskich oraz dwuspadowych, jak również tam, gdzie więźba jest złożona. Panele dachowe na rąbek stojący są dostarczane na miejsce budowy w postaci niezbyt dużych arkuszy. Można je ułożyć błyskawicznie i stosunkowo łatwo. Takie pokrycie dachowe idealnie współgra z różnymi stylami architektonicznymi (przykładowo ze stylem dworkowym lub minimalistycznym), a jednocześnie jest odporne na korozję i mocne.

Panele dachowe na rąbek – obniż wydatki związane z budową

Blacha na rąbek przewyższa tradycyjne dachówki pod kątem zastosowanej technologii i trwałości. Panele te są wytwarzane z grubej blachy i wykończone specjalną powłoką dającą osłonę przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, jak np. woda oraz promieniowanie słoneczne. Blacha na rąbek jest do kupienia w wielu modelach, co pozwala na dostosowanie jej do wymogów przeróżnych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe mają ponadto wpływ na redukcję wydatków związanych z budową – wyraźnie ograniczają ilość odpadów, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Postanawiając o użyciu blach na rąbek, warto kupić ten materiał wprost w sklepach firmowych.

Siedziba firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08