Kup drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe na www.oknostol.com.pl.

Doskonałym rozwiązaniem aranżacyjnym, stosowanym zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i pokojach utrzymanych w tradycyjnym tonie, są nadal drzwi drewniane wewnętrzne. Jakie są plusy drzwi drewnianych? Opisujemy kluczowe cechy oraz opcję produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Dlaczego wypada zdecydować się na drzwi wewnętrzne drewniane?

Drewno to ekologiczny surowiec, który poprawnie konserwowany może przetrwać w niezmienionym stanie nawet kilkanaście lat, a zastosowany jako fragment aranżacji wnętrza sprawia, że jest ono bardziej nastrojowe i przytulne. Dzisiejsza technologia pozwala bardzo dobrze łączyć cechy drewna z wymaganiami współczesnego odbiorcy, co owocuje wykonaniem drzwi charakteryzujących się eleganckim designem i dużą ergonomicznością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo odznaczają się niskim poziomem rozszerzalności (czyli nie ulegają deformacji) oraz odpowiednią izolacją termiczną. Opcja wykończenia ich zewnętrznej powierzchni jakimkolwiek kolorem, bejcą lub lakierem sprawia, że tego rodzaju drzwi odnajdziemy w pomieszczeniach różnego typu – zarówno zaaranżowanych w nowomodnym, skandynawskim stylu, jak i domach utrzymanych w stylistyce retro. W sprzedaży znajdziemy drzwi drewniane wewnętrzne wykonane z sosny, mahoniu oraz dębu, impregnowane ekologicznymi lakierami wodnymi, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, wzory bez progu lub z progiem oraz wiele innych typów, które zachwycają estetyką i bardzo dobrze się prezentują przez dziesięciolecia.

Szyby piaskowane i witrażowe – drzwi wewnętrzne drewniane na wymiar

Chcesz założyć w swoim mieszkaniu albo gabinecie skrzydła drzwiowe o niekonwencjonalnym formacie lub nieszablonowych wymiarach? Interesują Cię drzwi drewniane na wymiar? A może marzą Ci się drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne? W takiej sytuacji rekomenduje się zlecić to zadanie kompetentnym przedsiębiorstwom, które oferują darmowy pomiar, fachowe konsultacje, a także opcję zrealizowania projektu na jednostkowe zlecenie. Oknostol oferuje drzwi wysokiej jakości, a przy tym gwarantuje 5-letnią rękojmię na drzwi. Drzwi wewnętrzne drewniane można dostosować do indywidualnych życzeń zamawiającego i np. wykończyć je szkłem – między innymi szybami fazowanymi, bezpiecznymi lub witrażowymi, co z pewnością podnosi ich walory estetyczne i użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane bywają również posiadać w zamek z wkładką, a w przypadku drzwi do toalety – w system zamykania łazienkowego.

Siedziba firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]