Etykiety na bimber znajdziesz na superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Obyczaj dawania prezentów na różne okazje praktykowany jest od setek lat i od samego jego źródła najczęściej wręczanym i, rzecz jasna, równie ochoczo przyjmowanym podarunków, jest alkohol. Wiele ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, by nie wziąć alkoholu na Sylwestra, urodziny lub wesele. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, gdy inni goście przyniosą to samo?

Spersonalizowane etykiety na wódkę weselną – wyróżnij się z tłumu

Na weselach napoje wyskokowe nie tylko są postawione na stolikach, ale także przyjęło się, że nowożeńcy wręczają swoim gościom butelki z wódką po zakończeniu imprezy. Taki podarunek jest uważany za formę podziękowania za przybycie na ślub. Jednak taka butelka z trunkiem wyskokowym może też stać się w fajną pamiątką, której goście nie wyrzucą nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Trzeba personalizować butelkę, a można uczynić to nabywając etykiety weselne, lokując na nich informację o miejscu i dniu ślubu, imionach Pana i Pani Młodej lub podziękowanie za przybycie. Etykiety weselne można zamówić w różnorodnych wzorach oraz kolorystyce, w związku z tym bez trudu można kupić te, które będą odpowiednie do stylu, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od wyobraźni państwa młodych. Oczywiście spersonalizowane etykiety na bimber i inne alkohole można zastosować nie tylko przy okazji wesela – są doskonałe na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim czy imprezie imieninowej.

Ozdabiaj własne przetwory personalizowanymi etykietami na butelki

Etykietami z indywidualnym nadrukiem można oznaczać butelki w domowej piwniczce. Jeżeli na własną rękę wytwarzasz nalewki, soki czy wina, a następnie dzielisz się nimi z rodziną czy też znajomymi przy najrozmaitszych okazjach, możesz ozdobić je ciekawymi etykietami, które znacznie zwiększą estetykę pospolitej flaszki. Oprócz tego butelki można także oznaczać przy użyciu różnokolorowych nakrętek i kapturków termokurczliwych.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]