Jeśli chcesz kupić listwy drewniane, powinieneś odwiedzić ten adres.

Z pozoru są mało ważnym detalem, jednakże ich stylistyka może bardzo wpłynąć na wystrój mieszkania. Listwy podłogowe, bowiem o nich oczywiście mowa, to detale pełniące funkcje zarówno dekoracyjne, jak i praktyczne. Nie tylko zakrywają szczelinę dylatacyjną, ale również umożliwiają estetyczne przeciągnięcie kabli i ochraniają najniższą część ściany przed uszkodzeniem i zabrudzeniem, co jest istotne szczególnie w pomieszczeniach, po których poruszamy się w butach. To z pewnością dostateczny powód, żeby nie lekceważyć ich wyboru i starannie przemyśleć decyzję o kupnie danego modelu.

Listwy podłogowe z drewna i ich imitacje z PVC lub MDF

Drewno to materiał wszechstronny, który sprawdza się zarówno w tradycyjnie, jak i nowocześnie zaaranżowanych wnętrzach. Wyjątkowo dobrze zdaje egzamin jednak w tych pierwszych, gdzie podkreśla charakter mieszkania i wspaniale komponuje się ze stylowymi dodatkami czy meblami – głównie, jeśli mówimy o listwach drewnianych z ozdobnymi żłobieniami. Dla klientów z ograniczonym budżetem dobrym rozwiązaniem będą z kolei listwy podłogowe wytworzone z PVC lub MDF, które stylizowane na te wyprodukowane z drewna, w tym również z gatunków egzotycznych.

Nowoczesna listwa podłogowa

W pomieszczeniach urządzonych w nowoczesnym stylu rekomenduje się zamontować geometryczne, minimalistyczne listwy. Podobnie jak w przypadku tradycyjnych modeli, także i te mogą być wyprodukowane zarówno z różnych tworzyw, jak i z litego drewna. Dzisiejsze listwy podłogowe charakteryzują się prostą bryłą i stonowaną paletą barw – na ogół w odcieniach bieli, szarości lub beżu, choć w sprzedaży są nawet listwy czerwone i fioletowe. Listwa podłogowa może mieć również nietypowy kolor, pod warunkiem, że nabędziemy białą wersję i samodzielnie pomalujemy dowolnie wybraną farbą.

Siedziba firmy:
Baltic Wood
ul. Fabryczna 6a
38-200 Jasło

Tel.: +48 13 491 65 00
E-mail: [email protected]