Szukasz słoja z kranem? Skieruj się tu.

Od kilku lat trwa nawrót mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub przygotowywanych własnoręcznie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania rozmaitych napojów i deserów. Ogromną popularnością cieszą się ponadto duże Słoje z kranikiem, które znajdują mnóstwo zastosowań. Do czego możemy je wykorzystać? Gdzie przydatny będzie słój z kranem? Z jakiej przyczyny przynajmniej jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranikiem do domowych trunków

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest to, iż wspaniale nadają się one do wytwarzania domowych trunków – na przykład likierów i nalewek. Słoiki mają znaczne pojemności (zazwyczaj są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia przygotowanie dość dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika, zaś kranik sprawia, że bez problemu przelejemy gotową nalewkę do butelek, błyskawicznie i łatwo usuwając zużyty surowiec bez konieczności używania filtrów i wężyków.

Słoiki z kranikiem do serwowania

Słój z kranikiem świetnie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To sprawia, że chętnie jest on używany do podawania napojów – głównie podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranikiem znakomicie sprawdzi się także w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do serwowania lemoniad, soków, oranżad i kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu czy też drinków. Jego zaletą jest także to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając klarowny napój.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]