Zainteresowany drukarka 3D dystrybutor? Zajrzyj tu.

CadXpert jest jednym z pierwszych na krajowym rynku podmiotów, który rozpowszechnia technologię druku 3D. Kluczowym obszarem działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swojej ofercie ma urządzenia do druku przestrzennego: drukarki 3D i skanery 3D. Drugim filarem jest oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE, a także usługi: drukowanie 3D, projektowanie 3D i skanowanie 3D. Dostępne w ofercie CadXpert drukarki 3D pracują w oparciu o trzy technologie: PolyJet, FDM i SLA, natomiast usługi druku 3D są wykonywane w technologiach FDM, PolyJet, DMLS oraz SLS, SLA.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor profesjonalnych drukarek 3D oraz skanerów 3D

CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem marki Stratasys, a także jedynym dystrybutorem urządzeń firmy Formlabs i drukarek 3D marki MakerBots. To największa w Polsce oferta sprzętu do drukowania przestrzennego – kilkanaście różnych skanerów 3D oraz ponad 20 modeli drukarek 3D. Ponadto CadXpert oferuje szeroki katalog materiałów do druku 3D – powyżej 50 produktów, w tym również tworzywa wysoko specjalistyczne, jak np.: Ultem 9085, Antero 800 NA i inne (inżynieryjne, biokompatybilne, elastyczne, dentystyczne itd.). Poza akcesoriami i materiałami eksploatacyjnymi firma CadXpert posiada także filamenty, żywice fotopolimerowe i pozostałe materiały stosowane do druku 3D.

CadXpert – szeroka obsługa posprzedażowa

Oferta firmy CadXpert jest adresowana zarówno do nabywców prywatnych, nieprofesjonalnych (biurkowe drukarki 3D firmy MakerBot), jak i profesjonalistów, biznesmenów oraz przedstawicieli przeróżnych sektorów (sprzęt marki Stratasys). CadXpert prowadzi sklep internetowy, posiada również showroom z siedzibą w Krakowie. Wszyscy, którzy są zaciekawieni procesem druku przestrzennego, chcą omówić z ekspertami swoje projekty czy możliwości technologiczne dowolnego urządzenia z asortymentu sklepu, powinni przyjechać do krakowskiego punktu. CadXpert zapewnia też szeroką obsługę posprzedażową: przeszkolenie pracowników z obsługi kupionych drukarek 3D, pomoc techniczne oraz merytoryczne czy opiekę serwisową i pogwarancyjną.

Tanie drukarki 3D – na kieszeń małych i średnich firm

Jak kształtują się ceny urządzeń do druku przestrzennego – drukarek oraz skanerów 3D? Profesjonalna drukarka bądź skaner kosztują tyle, iż nawet nieduże lub średniej wielkości przedsiębiorstwo może sobie na nie pozwolić. Zainwestowanie w profesjonalny sprzęt do druku 3D błyskawicznie się zwróci – w przypadku sektorów, jak między innymi odlewnictwo, motoryzacja, stomatologia oraz medycyna, własnoręczne prototypowanie i drukowanie, zamiast outsourcingu tych czynności, będzie znaczącą oszczędnością dla firmowego budżetu.
Sektor sprzętu do drukowania przestrzennego wciąż się rozwija – wraz z postępem idą prekursorskie technologie i możliwości, na które kilka lat temu mogły sobie pozwolić jedynie gigantyczne korporacje. Obecnie – za sprawą spadku cen materiałów do druku 3D oraz samych drukarek 3D – dostęp do nich mają także mniejsze firmy, te ze znacznie skromniejszym budżetem. Urządzenia do druku 3D są stale modyfikowane i ulepszane, z roku na roku zmniejsza się koszt sporządzania części prototypowanych, drukowanych za pomocą urządzeń addytywnych. Zainwestowanie w specjalistyczne urządzenie do druku 3D ma wiele zalet, do głównych z nich zaliczyć należy obniżenie kosztów oraz przyspieszenie procesu produkcji.

Siedziba firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]