Więcej o oryginalnych częściach Peugeot.

Firma Peugeot jest bardzo dobrze rozpoznawalna przez polskich kierowców. Do najpopularniejszych w Polsce modeli z francuskiej stajni zaliczyć należy zwłaszcza modele 406, 307 i 807, a także użytkowe auta takie jak Partner, Bipper czy Boxer. Rzecz jasna wybór aut Peugeot dostępnych w sprzedaży jest znacznie szerszy i zamyka się w kilkunastu modelach z kilku ostatnich roczników. Auta wyprodukowane nad Sekwaną są cenione m.in. za urozmaicone wyposażenie, dobrze zorganizowaną sieć serwisów i przystępne ceny. Ogromny wpływ na reputację tej marki ma również wysoka dostępność oryginalnych części oraz dedykowanych akcesoriów.

Części do Peugeota – które najszybciej się zużywają?

Samochody tej francuskiej marki, pomimo stosunkowo znacznej wytrzymałości, również po kilku latach ulegają pierwszym awariom. Najczęściej zastępowane części Peugeota to skrzynia biegów (całkiem powszechna uciążliwość eksploatacyjna to trudności z wrzuceniem biegu wstecznego), układ hamulcowy oraz elementy zawieszenia. Wielu kierowców zgłasza się do serwisu również z problemem związanym z mechanizmem kierowniczym (zwłaszcza z tzw. maglownicą). Poza tym trzeba napomknąć również o naturalnym zużywaniu się takich elementów jak żarówki, tarcze hamulcowe, wycieraczki czy bezpieczniki

Jak od ręki i łatwo kupić oryginalne części zamienne do Peugeota?

By mieć całkowitą pewność, że serwis da czekane rezultaty, należy zamawiać certyfikowane , oryginalne części, które są polecane przez Peugeot. Najodpowiedniej zrobimy nabywając je w sklepie z doświadczeniem w sprzedaży podzespołów do francuskich samochodów – zyskujemy w ten sposób gwarancję ich wysokiej jakości i kompletnej kompatybilności z naszym pojazdem. Zakupy oryginalnych części zamiennych do Peugeota bez problemu możemy zrobić w sklepie internetowym.

Siedziba firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]