Jeśli potrzebujesz gąsiora do wina, koniecznie wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon na wino to znakomity podarunek dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do przechowywania trunków własnej roboty. Jakie objętości posiada baniak na wino? Do czego można go jeszcze zastosować?

Baniak na wino – nietuzinkowy podarunek

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą być użyte jako nieprzeciętny prezent dla znajomych – baniak na wino wypełniony domowej roboty alkoholem można wręczyć z okazji urodzin, jubileuszu, rocznicy ślubu, imienin bądź obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe zbiorniki na wino to także doskonała ozdoba stołu w czasie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – wesela, osiemnastek, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu trunek jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najmniejszy detal balon na wino znakomicie sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon na wino – przechowuj domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak na wino o pięciolitrowej pojemności doskonale sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej ilości trunków. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chcesz poczęstować gości domowym smakowitą nalewką owocową albo winem? Dzięki balonom na wino bez trudu przewieziesz wyborne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych butelek. Pięciolitrowe gąsiory na wino wytworzone są z grubego, wytrzymałego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]