Producent pokryć dachowych - z najnowszą ofertą zapoznasz się na www.regamet.pl.

Pokrycia dachowe wykonane z blachy na powrót wypierają z rynku montowane przez dziesięciolecia tradycyjne dachówki ceramiczne i betonowe. Liczne zalety tych pokryć dachowych przyczyniły się do tego, iż są one rekomendowanym rozwiązaniem nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, lecz także dla inwestorów.

Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy – mniejsze obciążenie dla konstrukcji dachu

Blachodachówki wygrywają na rynku budowlanym z wielu względów. Przede wszystkim ważą znacznie mniej niż dachówki ceramiczne, co nakłada mniejszy ciężar na konstrukcję więźby dachowej, ale także ułatwia transport oraz wyładunek tych elementów. Budowa profilu pokryć dachowych z blachy powoduje, iż ich założenie jest nie tylko łatwe, ale i szybsze w porównaniu do założenia dachówek ceramicznych, które są zdecydowanie mniejsze, przez co ich perfekcyjne ułożenie zabiera na ogół dużo więcej czasu. Inną ważnym atutem pokryć dachowych z blachy jest łatwość dopasowania ich do praktycznie rzecz biorąc dowolnej, także niezmiernie wymyślnej, konstrukcji dachu, bo blachodachówkę da się bez problemu wyciąć na wymiar. Takie pokrycia dachowe bardzo dobrze się prezentują zarówno w minimalistycznym budownictwie, jak i idealnie komponuje się ze starszymi budynkami, zwłaszcza, iż bardzo przypomina wyglądem dachówki ceramiczne. Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy wyróżniają się też lepszą szczelnością. Dodatkowo łatwo je doczyścić. generalnie wystarczy do tego odpowiednio delikatna szczoteczka i zmycie wodą, a w razie mocnych zabrudzeń jakiś środek do czyszczenia pokryć powlekanych.

Regamet – rodzimy producent blachodachówki

Żeby kupić pokrycia dachowe wysokiej klasy nie musisz daleko się rozglądać. Na polskim rynku od 3 dziesięcioleci działa marka REGAMET, w ofercie której znajduje się szeroki asortyment paneli dachowych, blach trapezowych oraz blachodachówek. Produkty te można kupić w stacjonarnych sklepach tego producenta, funkcjonujących w obrębie czterech województw Polski południowo-wschodniej: świętokrzyskiego, podkarpackiego, lubelskiego i małopolskiego. Dumą marki REGAMET są pokrycia dachowe z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), charakteryzujące się dużą odpornością na powstawanie zarysowań, rdzewienie, a także uszkodzenia mechaniczne. Regamet troszczy się kompleksową obsługę klienta, wobec tego prócz własnych produktów oferuje dodatkowo akcesoria dachowe (np. systemy rynnowe czy folie dachowe) oraz dachówki betonowe i ceramiczne innych wiodących marek.

Siedziba firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08