Więcej szczegółów o cateringu imprezowym na lastrada.pl/catering-eventowy/.

Letnie miesiące obfitują w bardzo modne ostatnio pikniki firmowe i wydarzenia plenerowe, ale w rzeczywistości przez cały rok w rozmaitych punktach kraju odbywają się bankiety, sympozja czy benefisy. Wszystkie te eventy muszą mieć należytą oprawę, której obligatoryjną częścią jest profesjonalnie przygotowany i zaserwowany catering. Dobrym rozwiązaniem jest zakontraktowanie podmiotu świadczącego kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Catering imprezowy – liczy się profesjonalizm

Zdecydowałeś się już na lokalizację, gdzie wyprawisz piknik albo zabukowałeś salę bankietową? Świetnie! Teraz warto zatroszczyć się o to, żeby uczestnicy eventu mieli dostęp do pysznych napojów, gorących dań oraz przekąsek. Pamiętaj, że na czas prestiżowych bankietów nie można ustawić stołu z przekąskami gdzieś z boku sali i być przekonanym, iż goście obsłużą się samodzielnie. Cała oprawa imprezy ma znaczenie – odpowiednie rozstawienie stołów, stylowe akcenty dekoracyjne, ale też prawidłowe rozłożenie zastawy i sztućców. Goście wydarzenia niewątpliwie docenią również, jeśli potrawy będą serwować im profesjonalni kelnerzy, a posiłki będą wyglądać na talerzu jak w najlepszych restauracjach.

Dlaczego warto korzystać z możliwości zamówienia cateringu na imprezę?

Zaletą korzystania z usługi cateringu eventowego jest bezsprzecznie to, iż wynajęty zespół nie tylko przygotuje pyszne posiłki, ale też gruntownie zatroszczy się o całą jego otoczkę. Potrawy i zakąski będą dostarczone we wskazaną lokalizację, załoga firmy cateringowej rozłoży i nakryje stoły, a następnie wykwalifikowani kelnerzy będą obsługiwać uczestników w czasie wydarzenia. Na życzenie kontrahenta, oraz jeśli umożliwią to warunki wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą umilić czas uczestnikom demonstracją live cooking, co dla gości może być jedyną okazją, by doświadczyć z bliska jak pracują najlepsi kucharze. Warto zatrudnić firmę cateringową, która funkcjonuje na rynku od wielu lat i która jest biegła w przygotowaniu i obsłudze rozmaitego rodzaju imprez, zarówno tych niewielkich, jak i takich na kilkuset uczestników. W toku ustalania szczegółów zlecenia zasugeruje ona, które przekąski, dania i napoje idealnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby przywiezie własny sprzęt na miejsce imprezy.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]