Na lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/ dowiesz się, kto ma w swojej ofercie catering okolicznościowy.

Niebawem nadejdzie ważne dla ciebie wydarzenie i chcesz uczcić je wraz z rodziną i kolegami. Na nieszczęście jest to znaczna grupa gości, których wypada nie tylko mieć gdzie pomieścić, ale i poczęstować ich dobrymi daniami i trunkami. Możesz postarać się naszykować je samodzielnie, jednakże przy dużej liczbie biesiadników trudno jest wygospodarować na to czas. Co więcej to twoja impreza i pragniesz się nią cieszyć, a nie kryć się w kuchni bądź robić za kelnera. Z tej przyczyny organizację menu na rodzinne święta rekomendujemy powierzyć firmie oferującej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – wynajem lokalu nie jest teraz niezbędne

Kiedy wspomina się o usłudze cateringu większość osób myśli w pierwszej kolejności o eventach biznesowych bądź cateringu weselnym. Jeszcze do niedawna punktem honoru każdego gospodarza było samodzielne przyszykowanie ważnych imprez rodzinnych i jedynie przy naprawdę znacznej liczbie uczestników rozpatrywał on możliwość zamówienia zewnętrznej pomocy w tym obszarze. Tym bardziej, iż przez wiele lat firmy cateringowe nie zapewniały obsługi niewielkich rodzinnych spotkań, a często także tych dużych, o ile nie wiązało się to z rezerwacją sali. Dzisiaj catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – wobec tego czy zdecydujemy się na dzierżawę sali czy postanowimy zorganizować event we własnym mieszkaniu bądź ogrodzie, firma cateringowa jest w stanie dostarczyć nam w wybrane miejsce profesjonalnie przygotowane menu.

Catering okolicznościowy – pomoc w ułożeniu i przystrojeniu stolików

Catering okolicznościowy to literalnie usługa dostępna na każde rodzinne wydarzenie (ale nie tylko!). Profesjonalni szefowie kuchni bez trudu przygotują dania pasujące do charakteru wydarzenia, niezależnie od tego czy potrzebujesz catering na rocznicę ślubu, na chrzciny bądź na komunię. Usługa cateringu okolicznościowego to również obsługa komersów, studniówek oraz półmetków. Szukając firmy oferującej tę usługę zalecamy postawić na taką, która będzie mogła zaadaptować menu do wymagań i – co istotne –możliwości finansowych klienta, jak również wszechstronnie obsłużyć event, między innymi udostępniając doświadczonych kelnerów czy pomagając w przystrojeniu i ułożeniu stołów.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]