Dowiedz się, kto oferuje catering na dowóz. Kliknij w to miejsce.

Kiedy aranżujesz wystawne wydarzenie biznesowe bądź rodzinne, na które zapraszasz sporą liczbę uczestników, na ogół nie będziesz mógł w pojedynkę zatroszczyć się o posiłki dla gości. Nie każde spotkanie da się zorganizować kupując soki i szybkie przekąski w supermarkecie – ważne eventy przeważnie wymagają należytej oprawy także w obszarze dań. Zatem nie wypada położyć na stolikach osób zaproszonych samych ciasta i wody mineralnej. W takich wypadkach dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty firmy cateringowej.

Usługi cateringowe – bądź otwarty na wskazówki

Podmioty świadczące usługi cateringowe najczęściej oferują kilka jego rodzajów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany głównie z okazji wesel, urodzin albo chrzcin, catering firmowy i catering świąteczny, czyli obsługa spotkań wigilijnych. Oferty te są odpowiednio dobrane do charakteru poszczególnych eventów, dlatego często różnią się od siebie np. kosztem oraz listą potraw sugerowanych w danej usłudze. Postanawiając o skorzystaniu z usług firmy cateringowej warto pamiętać, żeby w kontakcie z usługodawcą klarownie zaprezentować własne oczekiwania, a zarazem być również otwartym na jego pomysły. Przecież dla caterera organizacja imprez różnego typu to codzienność, a wieloletnia praktyka w tej branży powoduje, że może on podsunąć rozwiązania, które usatysfakcjonują większość naszych gości.

Dlaczego opłaca się korzystać z cateringu?

Przygotowanie poczęstunku już dla skromnej liczby gości może być ogromnym problemem, zwłaszcza wtedy, gdy musimy wykonać to samodzielnie. Wynajęcie profesjonalnej firmy cateringowej to więc spora oszczędność czasu, który możemy przeznaczyć na skoordynowanie pozostałych kluczowych aspektów eventu. Daje to też sposobność zaserwowania uczestnikom pysznych posiłków przygotowanych przez profesjonalnych kucharzy. Warto jednocześnie zaakcentować, iż ważną cechą dań dostarczanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale również ich prezentacja. Ponadto podmioty, które zajmują się obsługą dużych wydarzeń zapewniają też swój zespół wykwalifikowanych kelnerów.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]