Tu dowiesz się, jak zamówić organizację wesel w Krakowie.

Spotkania okolicznościowe, które są zwykle istotnym wydarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo wesela, chrzty bądź komunie, od lat nie są już organizowane w mieszkaniach wyłącznie dla najbliższego kręgu krewnych i przyjaciół. Teraz są to imprezy, na które zaprasza się często nawet i stu gości. Oczywiste jest więc to, iż jedna osoba nie ma możliwości samodzielnie wymyślić menu, a później naszykować i zaserwować potrawy uczestnikom imprezy, zwłaszcza, gdy zabawa planowane jest na parę godzin i odbywa się w wynajętym lokalu. Stąd też wynikło ogromne zapotrzebowanie na catering weselny.

Catering weselny – wybierz wykwalifikowanych kelnerów i szefów kuchni

Organizacja wesela to ogromny stres, spowodowany licznymi godzinami przeznaczonymi na rozsyłanie zaproszeń, układanie listy gości, wybór ozdób sali czy wybieranie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To również konieczność dostarczenia stosownej ilości trunków oraz przekąsek serwowanych podczas przyjęcia, a co najistotniejsze – przyrządzanie gorącego obiadu, który zachwyci zaproszonych gości i zbierze ich wszystkich przy stole. Obiad na zabawie weselnej powinien mieć odpowiednią oprawę. Goście przecież liczą na to, iż stoliki będą wspaniale udekorowane i prawidłowo nakryte, potrawy będą wyśmienite i widowiskowo skomponowane na talerzach, jak również że kelnerzy w profesjonalny sposób będzie podawać biesiadnikom następne posiłki. Wysoki poziom organizacji zagwarantują tylko firmy cateringowe, które zatrudniają doświadczonych kelnerów, managerów oraz kucharzy, wprawionych w obsłudze imprez zarówno w plenerze, jak i tych organizowanych w domach weselnych.

Menu przyjęcia weselnego skomponujesz z propozycji firmy cateringowej

Przyjęcia weselne kierują się swoimi regułami, tak w kwestii zabaw dla zaproszonych, jak i oczekiwanych dań. Firmy cateringowe zwykle mają ułożone wstępnie menu sugerowanych dań głównych, trunków oraz przekąsek zgodnych z stylistyką wesel. Podstawową ofertę można przeczytać na stronie firmy ewentualnie dostać tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej pracownikiem. Zamawiający ma zatem możliwość samemu złożyć jadłospis z proponowanych potraw. Wypada jednak zaznaczyć, iż firmy cateringowe są również otwarte na nowe propozycje i często na prośbę klienta są gotowe przygotować unikalne kompozycje dań.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]