Oferta lokalu na wesele w Krakowie w rozsądnej cenie. Przekonaj się co dla Ciebie stworzyliśmy.

Ślub i następujące po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym rodzina państwa młodych oraz ich goście będę mówić przez kilka miesięcy, a czasem nawet lat. Jeżeli młoda para zdecyduje się na urządzenie przyjęcia dla dużej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, z którym będzie musiała się zmierzyć, jest zarezerwowanie najlepszego miejsca na wesele, w którym goście będą bawić się w ten wyjątkowy dzień w wygodnych warunkach.

Dom weselny – sprawdź jego pojemność i odległość od kościoła

Szukając lokalu na wesele para młoda powinna rozważyć parę ważnych okoliczności. Na wstępie musi ustalić ilość zaproszonych gości, żeby uzyskać pewność, iż w zarezerwowanej sali weselnej bez problemu znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Goście muszą mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale ważne jest również, by mieli możliwość zatańczenia. Dodatkowo para młoda powinna sprawdzić w jakim dystansie od kościoła położona jest sala weselna oraz czy przedostanie się do niej nie będzie utrudnione. Jeżeli na ślub zaproszona jest rodzina i przyjaciele z odległych krańców Polski, trzeba poszukiwać sali weselnej, w sąsiedztwie której znajduje się duża baza noclegowa. Ostatnią kwestią jest samo zaplanowanie wesela, czyli zamówienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej, ułożenie menu i przystrojenie sali. Takie czynności mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto wybrać ofertę domów weselnych, które świadczą pomoc w zakresie całościowej organizacji wesela.

Miejsce na wesele dla młodych par z Krakowa i okolicznych miejscowości

Narzeczeni z małopolski, w szczególności z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą wyprawić przyjęcie ślubne w niesłychanie malowniczym miejscu, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego salach wesela wyprawiane są od wielu dekad, a każde z nich ma olśniewającą oprawę. Pałac dysponuje czterema salami zdolnymi podjąć 130 gości. Przyjęcie można zorganizować także w ogrodzie przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim zdoła bez mała ponad 300 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego w Balicach jest to, że umiejscowiony jest raptem 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę noclegów. Podróż orszaku weselnego z kościoła do Pałacu nie powinien więc trwać dłużej niż 40 minut.

Siedziba firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]