Na http://www.pong-malopolska.pl dowiesz się, jak zamówić opiekę nad grobami Kraków.

Oblicze grobów zmarłych krewnych jest świadectwem naszego szacunku. Często jednak nie mamy czasu, by się nimi zająć – także, kiedy groby zlokalizowane są w tym samym miejscu, w którym żyjemy. Prawdziwe trudności zaczynają się jednak, kiedy naszych krewnych pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie znajdziemy czasu. Nie oznacza to jednak, że groby muszą zostać brudne – świetnym wyjściem okaże się wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje opisywana usługa?

Dlaczego powinniśmy zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na taką pomoc decydują się nie tylko ludzie, którym brakuje czasu – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym firm łatwo spotkać także emerytów, którzy na sprzątanie grobów swoich krewnych zwyczajnie nie mają siły. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko oferują także pochodne usługi, czyli montaż ławeczek oraz doradztwo przy załatwieniu przedłużenia opłaty lub korekty napisów.

Opieka nad grobami – ile wydamy?

Stawki, jakie trzeba zapłacić specjalistom opiekującym się miejscami spoczynku naszych najbliższych są bardzo zróżnicowane. Zależą zwłaszcza od zakresu usług – kiedy decydujemy się na jedynie jednorazowe sprzątanie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Jeśli jednak zależy nam, by firma czyściła nagrobek co cztery tygodnie, powinniśmy pogodzić się z kosztem około 400 zł rocznie. Nie zapominajmy, że stawki zależne są również od gabarytów nagrobków, zaś najdroższe okazuje się utrzymanie familijnych grobowców.

Siedziba firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]