Zobacz Kraków lotnisko parking długoterminowy na https://pandaparking.pl.

Wyjeżdżasz na wakacje poza Polskę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Sprawdź, dlaczego pozostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest korzystnym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking – komfort i bezpieczeństwo

Lotnisko w Krakowie to jedno z największych i najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Naszym kraju. Ci, którzy planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z oferty działającego przez 24 godziny na dobę, długoterminowego parkingu monitorowanego, zlokalizowanego bezpośrednio w okolicy portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a bezpieczeństwa pozostawionych aut pilnuje monitoring i całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony i posiada szlaban, co zapewnia, że osoby niepowołane nie będą miały możliwości dotarcia do aut tam zostawionych. Parking długoterminowy to doskonałe rozwiązanie w przypadku pasażerów z ogromną liczbą bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć taszczenia ciężkich walizek w autobusie lub pociągu.

Parking długoterminowy – czemu opłaca się korzystać z jego oferty?

Znaczącym atutem parkingu przy lotnisku w w Krakowie są korzystne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest położone zaledwie 1000 metrów od portu lotniczego. Panda Parking świadczy też bezpłatny transfer pasażerów prosto pod terminal – jazda trwa jedynie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja miejsca parkingowego jest możliwa przez internet lub telefonicznie – błyskawicznie i bez problemów, a odwołanie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można dokonać gotówką (w złotówkach i euro) lub przelewem. Dodatkowym atutem jest także bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, a także możliwość użycia z kompresora i naładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking przy lotnisku w Balicach zapewnia komfort i bezpieczeństwo pojazdu.

Siedziba firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]