Ciekawi Cię oferta parkingu Balice? Skieruj się w to miejsce, aby uzyskać więcej informacji.

Podróż samolotem staje się popularnym środkiem transportu, lubianym przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, żeby rozpocząć podróż musimy w jakiś sposób dostać się na lotnisko. Jeśli zdamy się na transport publiczny, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z własnego auta, zrodzi się pytanie: gdzie go zostawić na czas naszej podróży?

Twój samochód pod opieką – długoterminowy parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podwózkę pod port lotniczy, a następnie o odbiór nas po powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność zorganizować sobie taki transport, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się w godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych lotnisk, np. w Balicach w pobliżu Krakowa, utworzyły się całodobowe parkingi, na których za niewielką opłatą można postawić samochód na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszym autem czuwa profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione tam auta objęte są ubezpieczeniem w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko, pomoc techniczna – co oferują parkingi w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują również dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach koło Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to razem z bagażami. Pracownik parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można też zważyć przed wylotem bagaż podręczny i upewnić się, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Siedziba firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]