Zajrzyj na joannaklusak.com, żeby zdobyć więcej informacji o ofercie biura projektowego Kraków.

Biuro architektoniczne świadczy obszerny wachlarz usług – pomaga spełniać marzenia osób, które chcą zamieszkać w funkcjonalnym i wygodnym domu, ale też adresuje ofertę do instytucji publicznych czy przedsiębiorstw. Architekt może przygotować całościowy projekt obiektu, a potem aktywnie pilnować rozwój robót, zaprojektować bieg instalacji wewnątrz nieruchomości, zaplanować odbudowę budynku bądź zaproponować aranżację już gotowych rezydencji.

Jak wesprze Cię profesjonalne biuro projektów?

Szukasz niespotykanych, oryginalnych projektów budowlanych? Pragniesz, by Twój dom wyróżniał się od innych budynków w Twojej miejscowości? Potrzebujesz projektu, który spowoduje, że Twój dom będzie wygodny, a jednocześnie nowoczesny? Zapraszamy do naszego biura projektów! Pośród projektów budowlanych oferujemy zarówno te zgodne z najświeższymi nurtami architektonicznymi, jak i plany inspirowane ponadczasowym designem.

Biuro architektoniczne – co projektowaliśmy

W portfolio mamy zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków publicznych, jak i wnętrz mieszkań oraz domków jednorodzinnych. Dotychczasowe realizacje obejmują między innymi mieszkania pod wynajem, kawiarnie, obiekty rekreacyjne i zakłady opiekuńczo-lecznicze. Układ przestrzeni i natura projektu dostosowywany jest do specyfiki danego obiektu, jak również indywidualnych potrzeb klienta. Nasze biuro architektoniczne może też przygotować plan praktycznych i pojemnych garderób, które umożliwią optymalne wykorzystanie przestrzeni w domu czy mieszkaniu.

Siedziba firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]