Telefony, laptopy i tablety są dzisiaj niezbędną częścią naszego życia prywatnego oraz zawodowego, z tej przyczyny kupując te akcesoria zwykle staramy się wybrać te najbardziej niezawodne. Taką sławą cieszą się od dekad urządzenia marki Apple, które pomimo dość znacznej ceny w porównaniu do produktów podobnych firm, z roku na rok zyskują sobie miliony kolejnych nabywców. Jednak nawet telefon wysokiej klasy może zostać uszkodzony czy też przestać prawidłowo działać w rezultacie nieuważnego używania. Ale nie świadczy to o tym, iż bezzwłocznie powinno się wymienić go na nowy – warto przecież oddać go do serwisu Apple.

Serwis iPhone Warszawa – jakie naprawy wykonuje?

Kto miał produkty Apple przekonał się, iż sprzęt ten działają bezawaryjnie latami, ale nawet one nie są odporne na zniszczenia, powstałe z ich nieuważnego użytkowania. Serwis iPhone Warszawa każdego dnia dostaje prośby o wymianę szybki przedniej albo tylnej, zbitych w wyniku mocnego uderzenia w urządzenie, wymianę baterii, która z czasem nie trzyma pojemności, jak również wymianę innych delikatnych części jak niedziałający mikrofon lub niesprawne gniazdo ładowarki. Eksperci serwisu będą wsparciem też w razie potrzeby odzyskania z telefonu utraconych danych czy jego zalania.

Serwis iPhone Warszawa – telefon możesz dostarczyć do naprawy za pośrednictwem kuriera

Dopóki smartfon jest na gwarancji sporą część napraw bez problemu zlecimy w autoryzowanych punktach serwisowych Apple. Kłopoty zaczynają się po okresie gwarancyjnym, gdyż eliminacja nawet małych usterek w autoryzowanym punkcie może wygenerować całkiem pokaźne koszty, na które nie każdy może sobie pozwolić. Szczęśliwie na terenie całej Polski, przede wszystkim w sporych miastach jak Warszawa, pracują serwisy iPhone realizujące naprawy pogwarancyjne, w których technicy z kilkunastoletnim doświadczeniem nawet w od ręki są w stanie zrealizować naprawę smartfonów tej firmy starej i nowej generacji, dostępnych na rynku na przestrzeni przeszłych 10 lat, takich jak:
– iPhone 5S/SE;
– iPhone 6, 6 Plus i 6S;
– iPhone 7 i 7 Plus;
– iPhone 8 i 8 Plus +;
– iPhone X, XS MAX, XR oraz XS;
– iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max;
– iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max;
– iPhone SE 2020;
– iPhone 13, 13 Mini, 13 Pro i 13 Pro Max.

Jeżeli w sąsiedztwie miasta brak serwisu serwisu iPhone’a i nie masz możliwości przynieść go do punktu osobiście, szukaj ekspertów, którzy przyjmują zlecenia serwisu produktów Apple dostarczanych za pośrednictwem usług kurierskich. Takim miejscem jest np. Wymiana Szybki Serwis iPhone w Warszawie.

Siedziba firmy:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555