Na lastrada.pl zlecisz catering dla firm Katowice.

Szkolenie, konferencja lub spotkanie biznesowe – każde większe przedsiębiorstwo niechybnie pewnego dnia stanie przed nieodzownością organizacji eventu tego rodzaju. Wiąże się to z rozmaitymi zadaniami, które zazwyczaj nie należą do zakresu obowiązków wypełnianych przez pracujące tam osoby, jak m.in. zapewnienie przekąsek i napojów dla jego wszystkich uczestników. Jeżeli planowane wydarzenie zainteresuje masę osób, wypada skorzystać z oferty cateringu firmowego.

Catering dla firm – na czym polega ta usługa?

Konferencje oraz warsztaty biznesowe to eventy, które przeważnie trwają po 5-7 godzin, w szeregu przypadków nawet przez 2-3 kolejnych dni. Ich uczestnicy otrzymują ścisły harmonogram prelekcji, między którymi wskazane są maksymalnie dwie krótkie przerwy, podczas których nie da się zjeść pełnego obiadu w okolicznej jadłodajni. Z tej przyczyny nieodzowne jest udostępnienie gościom napojów oraz niewielkich przekąsek, które mogą w mgnieniu oka skonsumować w czasie przerwy, a jeśli organizator pozwoli, także zanieść na salę, w której odbywa się prelekcja. Podmioty świadczące usługę cateringu firmowego zajmują się wyposażeniem stolika z gorącymi i zimnymi napojami, przede wszystkim z kawą oraz herbatą, jak również z niewielkim poczęstunkiem, które można spożyć bez ryzyka pobrudzenia dłoni czy odzieży. Usługa cateringu biurowego obejmuje też użyczenie sprzętu do przyrządzania napojów gorących.

Planujesz kurs? Pamiętaj o bufecie kawowym!

Przerwy kawowe są nadzwyczaj potrzebne, pozwalają bowiem uczestnikom odprężyć się po kilku godzinach głębokiej koncentracji. Poza tym jest to też możliwość kontaktu z innymi gośćmi oraz przedyskutowania w mniejszym gronie przedmiotów poruszanych na spotkaniu. Automat z herbatą i innymi napojami, który można spotkać na korytarzach firm, nie ma szans sprostać profesjonalnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci ważnych sympozjów lub płatnych wykładów nie powinni przecież pić z tekturowych kubeczków, spożywając przyniesione z domu czy też zakupione po drodze w na stacji benzynowej sandwicze. Wynajęcie usługi cateringu firmowego podkreśli więc rangę spotkania i zarazem pokaże, iż jego organizator zatroszczył się też o dobre samopoczucie uczestników.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]