Szukasz pełnej oferty sali na 18 urodziny w Krakowie? Znakomicie trafiłeś! Wejdź na https://palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/urodziny-i-rocznice/.

Częstokroć z okazji imienin, urodzin bądź różnych rocznic nie organizujemy imprez z rodziną i przyjaciółmi, uważając ten dzień za taki sam jak inne. Lecz zdarzają się takie przełomowe momenty życia, których odpowiednie świętowanie jest w zasadzie obowiązkowe, a jednym z nich jest bezsprzecznie osiągnięcie pełnoletności, innymi słowy – “osiemnastka”.

Znaleźć salę na 18 urodziny czy zaplanować imprezę w domu?

Wraz z nadejściem osiemnastych urodzin następuje wiele zmian w życiu młodego człowieka. Może on jako osoba dorosła oddawać głos w wyborach powszechnych, spożywać i nabywać alkohol, może starać się o stanowiska urzędnicze czy założyć firmę. Jednak zbliżając się do 18 lat rzadko myśli się o tak oficjalnych kwestiach – dla młodych na pierwszym miejscu jest możliwość urządzenia hucznej imprezy z kolegami. Alternatywą bywa w zasadzie kolejna „domówka”, ale czy zabawa w domu będzie się wiele odróżniać od innych? Rzecz jasna, że nie. Stąd lepszym wyjściem jest zarezerwowanie sali na 18 urodziny. Częstokroć kilku znajomych decyduje się zorganizować wspólne przyjęcie z te okazji, co wymaga wynajęcia odpowiednio pojemnej sali, ale przy tym umożliwia ograniczyć jednostkowe wydatki. Wybierając miejsce na imprezę urodzinową skoncentruj się na lokalach oferujących sporą przestrzeń taneczną (trudno przecież jest wyobrazić sobie imprezę bez tańca), jak również na salach, które kooperują z profesjonalnym dostawcą cateringu, który przygotuje najlepsze menu imprezowe. Pragniesz urządzić zabawę w plenerze? Znajdź lokal na urodziny z możliwością wyjścia do ogrodu – w ciepłe miesiące można rozstawić w nim spory namiot i zorganizować grill.

Lokal na 18 urodziny – jakie posiłki wybrać?

Wszyscy wiedzą, iż osiemnastka to zabawa, na której młodzi ludzie nie stronią od napojów wyskokowych. Radzimy w związku z tym obligatoryjnie zadbać o to, by osoby niepełnoletnie, a takich może nie brakować pośród obecnych gości, nie miały możliwości skorzystania z wysokoprocentowych drinków.

Odpowiedni wystrój sali również jest niesłychanie ważny, aby zaproszeni kompletnie oddali się klimatowi zabawy. Polecamy zatem wybrać salę na urodziny, która zadba o udekorowanie ścian zgodnie z podanych sugestii, a także optymalnie rozstawi stoliki z posiłkami i napojami.

Gdy już wspominamy o posiłkach, na takiej zabawie idealnie sprawdzi się menu typu finger food, bazujące na małych przekąskach “na raz”, które łatwo zjeść bez konieczności siadania przy stole. Doświadczona firma cateringowa dobierze kartę dań nie tylko do charakteru imprezy, ale również do finansów i budżetu klienta.

Siedziba firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]