Cyklicznie zlecany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortową temperaturą w mieszkaniu i powstrzyma utratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje doświadczony serwisant? Kiedy warto zatrudnić fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim mieszkaniu

Codziennie otwierane, uchylane oraz rozszczelniane okna są narażone na różnego typu uszkodzenia i wykrzywienia. Na stan okien oraz uszczelek źle oddziałują również warunki atmosferyczne – skrajny żar i mróz, opady czy światło słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w nienagannym stanie przez wiele lat. O ile nieskomplikowane czynności, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac powinniśmy wezwać serwisanta. Profesjonaliści oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – wykonują regulację mechanizmów działających z trudem, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o odpowiednią izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Profesjonalny zespół serwisu okien przeprowadzi też wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy zlecać serwis okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pomaga obniżyć utratę ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Fachowcy zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła. Zawodowiec może również zadbać o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez zamontowanie specjalnych okuć utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]