Dowiedz się, kto oferuje pozycjonowanie stron Kraków.

Ogólna dostępność internetu oraz prostota korzystania z niego do znalezienia potrzebnych usług i produktów spowodowała, że każda marka pragnie teraz być zauważalną w sieci. Rzecz jasna, samo posiadanie strony www nie zagwarantuje, że klienci nas znajdą – istotna jest bowiem obecność na pierwszych pozycjach wyników wyszukiwania. Sporo mniejszych przedsiębiorstw, świadczących usługi jedynie w określonym województwie albo nawet w jednym mieście, przykładowo w Szczecinie czy też w Krakowie, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron to okazja dla drobnych przedsiębiorstw

Użytkownicy internetu szukając w wyszukiwarkach ofert usług lub sklepów używają zwykle fraz lokalnych, innymi słowy zawierających nazwę jakiegoś miasta, jak np. “depilacja brwi kraków”, “restauracja bliskowschodnia kraków” albo “sklep plastyczny kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla mniejszych przedsiębiorstw na zademonstrowanie swojej oferty docelowym klientom, mieszkającym na danym obszarze. Oferta pozycjonowania dla firm regionalnych ma wszystkie cechy typowego pozycjonowania. Odróżnia się tak naprawdę tym, że strategia SEO zorientowana jest na zwiększenie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, przykładowo przez założenie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma, stworzenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu czy pozyskiwanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami pozwalające wyszukiwarkom powiązać firmę z określoną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla podmiotów z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w obszarze optymalizacji, pozycjonowania i tworzenia stron internetowych od ponad 10 lat. Przez ten okres świetnie poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu miejscowym podmiotom poprawić widoczność ich stron i pozyskać nowych klientów. Oferujemy kompleksowe działania SEO, łączące w sobie rozwinięcie treści, pozyskiwanie linków, jak również optymalizację techniczną strony. Nad wypełnieniem planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem prac czuwa osobisty Account Manager, a korzystając z naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może monitorować cyklicznie rezultaty pozycjonowania.

Siedziba firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]