Na https://seo4.net/tworzenie-stron-www/ poznasz aktualną ofertę tworzenia stron www Kraków.

Funkcjonalność witryn www wynika w szczególności z ich projektów. Projektując witryny internetowe musimy nie tylko pamiętać o względach estetycznych, ale też przyzwyczajeniach klientów – jeśli nawigacja na stronie będzie dla nich źródłem trudności, szybko przeniosą się na drugą stronę i zdecydują się na usługi innej firmy. Żeby zatem strona przyniosła nam oczekiwane korzyści, powinniśmy zatroszczyć się o to, by była odpowiednio zaplanowana. Jak więc wygląda właściwie wykonana witryna? Jak zadbać, by goście nie opuścili jej zbyt prędko?

ABC projektowania stron internetowych

Centralną regułą, jaką powinniśmy kierować się projektując witryny internetowe jest odznaczenie najważniejszych części serwisu – ściągną wówczas uwagę użytkownika oraz skłonią go do kliknięcia. Łatwo uczynić to można dzięki użyciu kontrastowych odcieni, nie zapominając oczywiście o tym, żeby tony bilansowały się na stronie. Ważne jest również to, by główne części witryny umieścić na linii, po której porusza się uwaga internauty – to kwestia rozwiązań od lat obowiązujących w sieci.

Komu zlecić projektowanie stron internetowych?

Jak nietrudno się domyślić, stworzenie skutecznej witryny www nie jest łatwe. W razie witryny komercyjnej złym rozwiązaniem będzie zatem amatorskie jej zaprojektowanie. Chcąc zyskać pewność, iż strona będzie przynosić zyski, należy powierzyć to specjalistom – najlepiej firmie doświadczonej tak w projektowaniu witryn, jak i ich kodowaniu, optymalizacji i pozycjonowaniu.

Siedziba firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]