Znajdź polskiego psychologa w UK na miarę swoich potrzeb! Kliknij tutaj.

Po wejściu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy chętnie zdecydowali się na wyjazd do Wielkiej Brytanii. Aktualnie przez Brexit zjawisko emigracji właściwie zanikło, ale nadal nie brak chętnych do pracy lub rozpoczęcia nauki właśnie w UK. Nierzadko jednak emigracja do Wielkiej Brytanii może stwarzać wiele problemów, z którymi trudno jest się uporać bez dodatkowego wsparcia specjalisty niezwykle.

Polski psycholog w UK – z jakiego rodzaju utrapieniami się upora?

Przebywanie w Wielkiej Brytanii i wynikająca z tego rozłąka z rodziną, jak również praca na terenie obcego państwa, mogą generować wiele problemów, którym bardzo ciężko jest sprostać. Separacja z bliskimi często wywołuje ogromną sytuację stresową. Ponadto w wielu przypadkach pojawiają się także kłopoty z integracją ze współpracownikami lub w ogóle z dostaniem etatu. Nieznajomość języka, która do tej pory jest na porządku dziennym, powoduje, że błyskawicznie ma miejsce odizolowanie się od znajomych z pracy. A od tego już tylko niewielki krok do uniemożliwiających normalne funkcjonowanie zaburzeń nastroju lub zwiększenia liczby zachowań agresywnych. Nad odruchami tego typu niezwykle ciężko jest zapanować bez wsparcia psychologicznego. W związku z tym nie należy bać się sięgania po pomoc specjalisty. Rozmowa z psychologiem jest najkorzystniejszym wyjściem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej wizyty?

Rozmowy z psychologiem przeprowadzane są w komfortowej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie należy obawiać się, że informacje , które przekazano podczas sesji będą przekazane kolejnej osobie. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy , z której zwolnić ma prawo jedynie sąd. Przed psychologiem nie powinno się skrywać problemów i słabości – jego zadaniem jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten instruuje, w jaki sposób uporać się ze stresującymi zdarzeniami, a także pomaga rozpoznawać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Konsultacja prowadzona jest w języku polskim, dzięki czemu odbywa się sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba, która przychodzi z kłopotami nie musi wszak obawiać się tego, czy będzie zrozumiana oraz czy sama dobrze zrozumie to, co radzi jej specjalista.

Siedziba firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339